Table with smartphone, laptop, headphones and smartwatch on top

Co zyskujesz na refurbed?

Oszczędzasz do -40% i kupujesz 100% ekologicznie.

Oferujemy Ci odnowione urządzenia elektroniczne przez ekspertów, które są w pełni sprawne. W porównaniu do nowych urządzeń, proces odnawiania - refurbishing - generuje do 70% mniej CO₂. Ponadto otrzymujesz co najmniej 12 miesięcy gwarancji. Dzięki temu urządzenia refurbed są lepsze i bardziej niezawodne niż na przykład używane iPhone'y czy sprzęt kuchenny z drugiej ręki.

YouTube Thumbnail
 • Jak nowe, tylko lepsze.

  Wszystkie produkty są w 100% sprawne i przetestowane przez ekspertów.
 • Min. 12 miesięcy gwarancji

  Każde urządzenie otrzymujesz z min. 12 miesiącami gwarancji.
 • Do -40% taniej

  Kupując urządzenia refurbed™ oszczędzasz do -40%.
 • 100% ekologiczne

A smartphone with a night sky wallpaper.

30 dni testowania gratis

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych produktów, dlatego chcemy dać Ci szansę testowania ich przez 30 dni. Jeśli Twoje zadowolenie nie będzie stuprocentowe, możesz odesłać sprzęt nie ponosząc kosztów zwrotu.

Do -40% taniej

Kupując urządzenia refurbed™ oszczędzasz do -40% względem początkowej ceny nowego urządzenia.

Dzięki procesowi odnowy możemy zaoferować Ci produkty znanych marek znacznie taniej, zachowując jednocześnie tą samą jakość i tak samo piękny wygląd kupowanego urządzenia. Poza tym dostawa i zwrot są dla Ciebie w pełni darmowe.

A laptop with a wallpaper showing the coast
A tablet with a grass field wallpaper

100% ekologiczne

Dzięki swojej decyzji sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny.

Naszym celem jest sprawienie razem z Tobą, że świat będzie bardziej ekologiczny. Im więcej osób kupuje produkty refurbed, tym więcej dobrego możemy zrobić da środowiska. Każdy zakupiony na refurbed produkt to redukcja emisji CO₂ o 70%.

Dowiedz się więcej
Bezpieczne płatności

Kupuj 100% bezpiecznie

Proces płatności odbywa się za pomocą wiodących operatorów płatności, takich jak Przelewy24, Stripe czy BLIK. Dzięki temu Twoje pieniądze oraz Twoje dane są stuprocentowo bezpieczne.

 • VISA Logo
 • Mastercard Logo
 • Credit Card Logo
 • Przelewy24 Logo
 • Blik Logo
 • Apple Pay Logo
 • Google Pay Logo
A merchant repairing a phone

Sprawdzeni sprzedawcy

Wszystkie nasze produkty pochodzą od certyfikowanych i sprawdzonych sprzedawców. Swoje urządzenie otrzymujesz zawsze z niezbędnymi akcesoriami. Nasz zespół kontroli jakości sprawdza pochodzenie urządzeń, aby zapewnić wysoką jakość sprzętu.

Profesjonalna wysyłka

Nasi sprzedawcy wysyłają do Ciebie sprzęt najkrótszą drogą. Współpracujemy z wiodącymi firmami logistycznymi, takimi jak np. DHL czy DPD. Produkty dostarczamy do Polski oraz innych krajów europejskich.

DHL Logo DPD Logo

Bezpłatna Obsługa Klienta refurbed™

Twój bezpośredni kontakt.

Zarówno przed zakupem, jak i po nim do Twojej dyspozycji oddajemy kompetentny i miły Zespół Obsługi Klienta. Z każdym pytaniem lub problemem możesz w każdej chwili skontaktować się za darmo z naszymi doradcami. Zadzwoń na +48 800 - 007 176 (gratis), napisz do nas e-mail na kontakt@refurbed.pl lub skontaktuj się z nami poprzez chat dostępny na stronie internetowej.

Erstmalig zum Newsletter anmelden, 10 € sparen!

Verpasse kein Angebot mehr.

Informationen über die Verwendung personenbezogener Daten findest du in unserer Datenschutzerklärung.