Dlaczego refurbed?

Refurbed oznacza używane, ale kompleksowo odnowione i działające jak nowe - i to wszystko z gwarancją.

Na refurbed można zaoszczędzić nawet do 40% na produktach najwyższej jakości, nie ponosząc żadnego ryzyka i znacząco przyczyniając się do ochrony środowiska.

Jest to możliwe, ponieważ nasze produkty są refurbed, czyli profesjonalnie odnowione.

Refurbed to odnowione urządzenia przeznaczone do ponownego użytku, a przez to zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Emisję powstałego w procesie odnawiania CO₂ neutralizujemy poprzez program “Plant Tree” — sadzimy drzewo przy zakupie każdego urządzenia!

Dowiedz się więcej

Dlaczego produkty refurbed są takie tanie?

Nasi sprzedawcy kupują używane produkty (głównie od firm) w dużych ilościach i po bardzo korzystnych cenach. Jednocześnie są to specjaliści w obszarze danych marek.

Wyspecjalizowanie naszych sprzedawców pozwala na uzyskanie doskonałej relacji jakości do ceny. Rezultatem jest odnowiony sprzęt elektroniczny, który jest nawet o 40% tańszy niż nowe produkty tej samej jakości.

Nasz proces odnawiania

1
Czyszczenie danych
2
Wymiana podzespołów
3
Odnowa elementów zewnętrznych
4
Przygotowanie do sprzedaźy

Tak wyglądają produkty refurbed

Produkty refurbed wyglądają zupełnie jak nowe.

Refurbed iPhone 6
Refurbed iPhones
Refurbed Samsung Galaxy S6 (front)
Refurbed Samsung Galaxy S6 (back)
 • Bezpiecznie

  30 dni na przetestowanie oraz minimum 12 miesięcy gwarancji

 • Ekonomicznie

  Oszczędzasz do 40% na swoim zakupie

 • Ekologicznie

  Za każdy zakupiony sprzęt, sadzimy jedno drzewo

Nasze 7 kryteriów jakości

Jakość i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego opracowaliśmy 7 kryteriów jakości, które zapewniają najwyższy standard usług.

 • Zewnętrznie jak nowe

  Na telefonach refurbed nie ma rys, zadrapań czy jakichkolwiek innych śladów użytkowania widocznych gołym okiem z odległości 30 cm. W przypadku laptopów mogą być widoczne niewielkie, ledwo zauważalne ślady używania, – ale urządzenia są technicznie jak nowe.

 • Działające w 100% i przetestowane

  Produkty refurbed działają jak nowe, nie zawierają danych od poprzednich właścicieli i mają ważną licencję na oprogramowanie.

 • Niezbędne akcesoria w zestawie

  Wszystkie produkty zawierają niezbędne akcesoria (takie jak ładowarka czy kabel). Urządzenia dostarczane są ze wszystkimi akcesoriami, w które wyposażone są nowe sprzęty. Wyjątek mogą stanowić słuchawki do telefonów komórkowych, których może brakować w zestawie &ndash ze względów higienicznych. Na stronie produktu zawsze są wymienione akcesoria, które znajdują się w przesyłce.

 • Opakowanie wysokiej jakości

  Produkty zostaną wysłane w oryginalnym opakowaniu producenta, o ile nie uległo ono wcześniej uszkodzeniu. W przeciwnym przypadku produkty zostaną wysłane w neutralnym białym lub brązowym pudełku (lub opakowaniu sprzedawcy), oczywiście w odpowiednim materiale ochronnym.

 • 30 dni na przetestowanie

  Wszystkie produkty są oferowane z 30-dniowym prawem odstąpienia od umowy. Ponosimy koszty wysyłki za zwrot (z wyjątkiem przypadku, gdy wada powstała z winy klienta).

 • Minimum 1 rok gwarancji

  Wszystkie produkty refurbed są sprzedawane z gwarancją na okres co najmniej 1 roku, obejmującą wszystkie wady, które wystąpiły w okresie gwarancyjnym (z wyjątkiem przypadku, gdy wada powstała z winy kienta). Uszkodzone urządzenie jest naprawiane lub wymieniane. Klient nie musi płacić za zwrot wadliwego produktu. Niektórzy z naszych sprzedawców udzielają nawet ponad rocznej gwarancji!

 • Profesjonalna obsługa klienta

  Każdy sprzedawca posiada zespół obsługi klienta, który szybko i profesjonalnie odpowie na pytania klientów i pomoże w rozwiązaniu problemów.

  Oczywiście posiadamy również własny zespół obsługi klienta,

Nasze Top Produkty

Jak kupować na refurbed

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat płatności, dostawy i naszych sprzedawców.

Dowiedz się więcej

Wsparcie i obsługa klienta

W razie pytań lub problemów pozostajemy do dyspozycji.

Napisz do nas na kontakt@refurbed.pl.