Całkowicie odnowione w 40 etapach
Ograniczenie emisji CO₂ o 70%
Drzewo sadzone przy każdym zakupie

Wariant (info)

  • refurbed™

Gwarancja

  • 12 m-cy
82.53 zł
Darmowa przesyłka, zawiera VAT
W magazynie
Dostawa:
między pon. 6 LIP a śr. 8 LIP
Darmowa przesyłka
Zwrot gratis
30 dni testowania gratis
Kup teraz
Sprzedaż i wysyłka: refurbed | wszystkie oferty
Kraj wysyłki: Austria

Opinie naszych klientów…

  • Bezpiecznie
  • Ekonomicznie
  • Ekologicznie

Dane techniczne produktu

Inne
odporne na zarysowania, odporne na uderzenia, krystalicznie przejrzyste, nie pogarszające precyzji ekranu dotykowego, zaokrąglone brzegi, powłoka oleofobowa (zapobiega pozostawaniu odcisków palców)
Kolor
przezroczysty
Kompatybilne z
iPhone XS Max/11 Pro Max
Gwarancja
12 miesięcy

Zawartość przesyłki

  • szkło hartowane
PanzerGlass iPhone | -33%

Opis produktu

Promocyjna cena wyłącznie dla klientów refurbed™

Szkło hartowane PanzerGlass™ na iPhone’a zostało wykonane z cienkiej tafli szkła. Oznacza to, że PanzerGlass™, jak sama nazwa wskazuje to na prawdę szkło, a nie folia ochronna. Dzięki temu jego wytrzymałość wzrasta a uszkodzenia ekranu zostają zredukowane o średnio 91 %.

Szkło ochronne PanzerGlass™ jest dostosowane do wielkości urządzenia i pokrywa całą jego niezaokrągloną powierzchnię. Zostało ono również dostosowane do potrzeb użytkowników, dzięki czemu oferuje ono idealne połączenie bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, nie ograniczając komfortu użytkowania sprzętu. Wszystkie krawędzie szkła hartowanego zostały delikatnie zaokrąglone i wypolerowane. Szkło pokryte jest także powłoką oleofobowa, która zapobiega pozostawaniu odcisków palców na ekranie. Szkło od strony ekranu pokryte jest specjalnym klejem, który ułatwia łatwe i trwałe mocowanie oraz folią, która sprawia, że w razie uderzenie energia jest rozprowadzana w sposób zabezpieczający oryginalny ekran.

Dodatkowo możesz wybrać jeden z dwóch wariantów szkła PanzerGlass™ - wersję klasyczną oraz privacy, która sprawi, że ludzie wokół Ciebie nie będą w stanie zobaczyć informacji na Twoim ekranie. Funkcja ta idealnie sprawdzi się np. w autobusie, pociągu, czy samolocie, chroniąc Cię przed spojrzeniami ciekawskich.

Szkło jest oczywiście produktem nowym i dostarczane jest z instrukcją ułatwiającą jego naklejenie na ekran - wystarczy kilka sekund i szkło bez pęcherzyków powietrza będzie chroniło Twój ekran.

Ekologicznie

Poza oczywistym pozytywnym wpływem na środowisku ze względu na ochronę przed zniszczeniem telefonu firma PanzerGlass™ dba o zmniejszanie swojego negatywnego wpływu na środowisko. Jedną z nowszych inicjatyw jest opakowanie szkieł hartowanych pozwalające na redukcję zastosowanie tworzyw sztucznych o 50%. Zestaw do czyszczenia ekranu został zapakowany natomiast w opakowanie, które jest 100% biodegradowalne.

Świat refurbed

Pochodzenie urządzeń
Wybór jakości
Proces odnawiania
Platforma sprzedaży

Nasze Top Produkty

Jak kupować na refurbed

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat płatności, dostawy i naszych sprzedawców.

Dowiedz się więcej

Wsparcie i obsługa klienta

W razie pytań lub problemów pozostajemy do dyspozycji.

Napisz do nas na kontakt@refurbed.pl.