Samsung S24E650DW | 24"
czarny
  • Samsung S24E650DW | 24" | czarny, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | czarny, image 2 of 2
Tylko do celów ilustracyjnych
  • Samsung S24E650DW | 24" | czarny, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | czarny, thumbnail 2 of 2
Produkt im Moment ausverkauft
Entdecke mehr Monitory
Czas reakcji
4.0 ms
Kolor
czarny
Marka
Samsung
Połączenia
DVI-D, VGA
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozmiar ekranu
24.0 "
Uwaga
Waga
5300.0 g
Wymiary
554 x 357 x 224 mm
Wyświetlacz
PLS, 60 Hz