Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Tylko do celów ilustracyjnych
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produkt im Moment ausverkauft
Entdecke mehr Laptopy Acer
  • Pojemność
    256 GB
  • Typ dysku twardego
    SSD
  • Pamięć RAM
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Rozmiar ekranu
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Liczba rdzeni procesorów
    8
Ekran dotykowy
tak
Inne
nie
Kamera internetowa
tak
Karta graficzna
Intel UHD Graphics
Klawiatura numeryczna
nie
Kolor
srebrny
Liczba rdzeni procesorów
8
Marka
Acer
Napęd optyczny
Pamięć RAM
8.0 GB
Pamięć RAM - typ
LPDDR5
Podświetlenie klawiatury
Pojemność
256 GB
Połączenia
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Procesor
Intel Core i3-N305
Prędkość procesora
1.80 GHz
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozmiar ekranu
14.0 "
System operacyjny
Windows 11 Home
Typ dysku twardego
SSD
Układ klawiatury
BE (Belgia)
Uwaga
Waga
1540.0 g
Wymiary
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Wyświetlacz
IPS, 60 Hz